Akıl ve Zek Oyunları Sınıfımızın Açılışı Yapıldı.
İlçemiz ulaşım ve coğrafi açıdan zor şartlara sahip olsa da eğitime önem veren bir ilçedir. Hatice ve Hakkı Polat İlk-Ortaokulu Sınıf öğretmeni H. Pelin SAYAN ve Okul öncesi öğretmeni Feray İNAL tarafından okulumuzda akıl ve zekâ oyunları sınıfı oluşturma projesi başarıyla sonuçlanmıştır.
23.02.2023 tarihinde Ermenek Adalet Komisyonu Başkanı Cafer KEMİK, İlçe Emniyet Müdürü Erdem AYNUR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa BALCI'nın katılımıyla açılışı yapılan akıl ve zekâ oyunları sınıfının oluşturulmasında; yardımlarıyla katkıda bulunan tüm hayırseverlerimize teşekkür eder, emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Hatice ve Hakkı Polat Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Ermenek Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Ermenek Ortaokulları
Yayın Tarihi: 15.03.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)