Akıllı Nesiller, Akıllı Şehirler Resim Yarışması
2017 Dünya CBS Günü kapsamında düzenlenen “Akıllı Nesiller, Akıllı Şehirler Resim Yarışması” sonuçlandı. Yarışma kapsamında gelen resimler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve görsel sanatlar alanında uzman akademisyenlerden oluşan Seçici Kurul tarafından değerlendirildi.Şehit Bülent Göçer ilkokulu 4/E Sınıfı öğrencimiz Melek Neva YANIKGÖNÜL Öğrencimiz 1500 tl Teşvik ödülü almaya hak kazanmış olup ödülünü Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet ÖZHASEK’nin elinden almıştır ve 4-B Şevval ÜNAL Sınıfı öğrencimiz 4/E Menduh Eren Topal , 4/C Muhammet Utku KOÇAK ,3/B Sınıfından İrem yağmur DEMİRHAN resimleri seçici kurul tarafından sergilenmeye layık görülmüştür. Öğrencilerimiz ödüllerini 30 Kasım 2017 günü ATO-Congresium’da gerçekleşen törende aldı.
Törene Müdür Yardımcımız Ercan BUĞDAY ve sınıf öğretmenimiz Ayşane YURTTAŞ ile katılan öğrencilerimizin bu başarısı bizi çok mutlu etti.Okul Müdürümüz Hasan ÇELTİK tarafından makamında kabul edilen öğrencilerimize hediyelerini verdi. Sınıf öğretmenleri Ayşane YURTAŞ , Kenan BÜYÜKŞANALAN,Ayşe Çağıl KARABUĞA ve Şenay PEKERE´e öğrencilerimizi bu tür faaliyetlere ve yarışmalara yönlendirdikleri için teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Gölbaşı Şehit Bülent Göçer İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Gölbaşı İlkokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Gölbaşı Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Gölbaşı İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)