Ana Okulu Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret
Dörteylül Ortaokulu son zamanların en şeker, en sıcak kalpli misafirlerini ağırladı. LGS ‘ye girecek abileri ve ablaları için kolları sıvayan yumurcaklar resimler yaptılar , notlar iliştirdiler ve hediyeler hazırladılar. Sınıf sınıf gezerek öğrencilerimize moral ve motivasyon depoladılar. Minik minik adımlarlarla büyük işler başardılar. Öğretmen Sadettin Şahin Anaokulu öğretmenlerine ve öğrencilerine anlamlı ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Dörteylül Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Sivas Ortaokul Videoları, Sivas Merkez Ortaokul Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 31.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)