Anasınıfı Geri Dönüşüm Çalışmalarımız
Ana sınıflarımız geri dönüşüm malzemeleri ile müzik aletlerini yapıp, çaldılar. Geri dönüşümle ilgili oyunlarını oynadılar ve son olarak geri dönüşümün önemi ile ilgili masal yazdılar, masaldaki geri dönüşüm perisini hazırladılar. (eTwinning)
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İstanbul Başakşehir Toki Yunus Emre İlkokulu
İlkokul Haberleri, İstanbul İlkokul Haberleri, İstanbul Başakşehir İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, İstanbul İlkokul Videoları, İstanbul Başakşehir İlkokul Videoları, İstanbul Okulları, İstanbul Başakşehir Okulları, İstanbul İlkokulları, İstanbul Başakşehir İlkokulları
Yayın Tarihi: 01.03.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)