Anasınıfı Öğrencilerimizden Şiir
"Çocuklarımızın evde olduğu bu süreçte, lütfen onlarla bolca etkinlikler yapın" diyen Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'a kulak veren velilerimiz ÇANAKKALE'yi unutmadılar ve evlerinde öğrencilerimiz ile birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferimizi andılar.
ÇANAKKALE GEÇİLMEZ ve UNUTULMAZ
Bölüm-3 (Ana Sınıfımız)
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Edirne Uzunköprü Harmanlı Rauf Şenbaş ve Yunus Şenuz Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Edirne Ortaokul Haberleri, Edirne Uzunköprü Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Edirne Ortaokul Videoları, Edirne Uzunköprü Ortaokul Videoları, Edirne Okulları, Edirne Uzunköprü Okulları, Edirne Ortaokulları, Edirne Uzunköprü Ortaokulları
Yayın Tarihi: 18.03.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)