Anasınıflarımız Bugün Organlarımızı ve Görevlerini Öğrendi
Uçan Balonlar Sınıfı bugün öğretmenleri Nurbanu Ercan ile iç organlarımızın görevlerini tekrar ettiler ve Akciğerlerimizin nasıl çalıştığı ile ilgili ayrıntılı bilgiler aldılar.
Öğretmenleri eşliğinde Akciğerler ile solunum deneyi yaptılar. Deneyin akabinde canlı görüşmede öğretmen tarafından video paylaşıldı. Kalp, akciğer, mide ve bağırsakların görevleri tekrar edildi. Ardından iskelet
sistemimizin görevlerinden bahsedilen animasyon izlendi.
Sonrada iskelet sanat etkinliği öğretmen rehberliğinde canlı görüşmede yapıldı.
Sanat etkinliğini takiben İskelet dansı yapıldı, deve cüce oyunu oynanarak etkinlikler sonlandırıldı.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 29.12.2020 - Güncellenme Tarihi: 30.12.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)