Anneler Günü
Kıymetli annelerimiz için cuma günü çiçek boyaması yaptık. Pazartesi günü annelerimiz ile birlikte anneler günü programı gerçekleştirdik. Hem anneler hem çocuklar için çok keyifli bir etkinlik oldu :)
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Artvin Yusufeli Kılıçkaya İlkokulu
İlkokul Haberleri, Artvin İlkokul Haberleri, Artvin Yusufeli İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Artvin İlkokul Videoları, Artvin Yusufeli İlkokul Videoları, Artvin Okulları, Artvin Yusufeli Okulları, Artvin İlkokulları, Artvin Yusufeli İlkokulları
Yayın Tarihi: 29.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)