Anneler Günü Kutlu Olsun
Anneler gününüz kutlu olsun. BESTE projesi kapsamında Anneler günü etkinliğiyle annelerimizle güzel vakit geçirdik. Programı hazırlayan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Anneler günü programı diğer video paylaşımları için okulumuzun sosyal medya hesaplarını takip ediniz.
https://www.instagram.com/husnubayeroo?igsh=MXRkZ3dyd2s0ODUyOA==
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Burdur Merkez Hüsnü Bayer Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Burdur Ortaokul Haberleri, Burdur Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Burdur Ortaokul Videoları, Burdur Merkez Ortaokul Videoları, Burdur Okulları, Burdur Merkez Okulları, Burdur Ortaokulları, Burdur Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 16.05.2024 - Güncellenme Tarihi: 20.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)