Anneler Günü Kutlu Olsun
Yüreğinde merhamet duygusu barındıran herkesin anneler günü kutlu olsun.a
Enegelliler haftası ve anneler gününün aynı zamana denk gelmesi ile bu güzel videoyu hazırlamamızda yardımcı olan okul müdürümüz Gülderen AYDOĞAN'a ve 3/A sınıfı öğrencimiz Zehra DOĞAN'a teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kırıkkale Bahşili Barbaros İlkokulu
İlkokul Haberleri, Kırıkkale İlkokul Haberleri, Kırıkkale Bahşili İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Kırıkkale İlkokul Videoları, Kırıkkale Bahşili İlkokul Videoları, Kırıkkale Okulları, Kırıkkale Bahşili Okulları, Kırıkkale İlkokulları, Kırıkkale Bahşili İlkokulları
Yayın Tarihi: 16.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)