Anneler Gününüz Kutlu Olsun
Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel gün. En yaygın şekliyle Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanır.
Okulumuz 1. sınıf öğretmenlerinden Gizem ALTUN, Melis KIZILDAĞ, Ayşe AYDOĞDU ve Derya İNAN tarafından sınıf içerisinde anneler gününe özel yaptıkları etkinlikler ve çalışmalar. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Van Edremit Kazım Karabekir İlkokulu
İlkokul Haberleri, Van İlkokul Haberleri, Van Edremit İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Van İlkokul Videoları, Van Edremit İlkokul Videoları, Van Okulları, Van Edremit Okulları, Van İlkokulları, Van Edremit İlkokulları
Yayın Tarihi: 14.05.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)