'Anneler Okulda' Projesi Başladı.
Yozgat İl Miili Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı, her ay farklı bir tema içeren "Anneler Okulda" projesi etkinlikleri okulumuzda uygulanmaya başladı.
Aralık ayı teması 'Hayatın Ritmi'. Evde, doğada, kısacası hayatın içinde ritm oluşturabilecek eşyalarımız, nesnelerimizle (Tencerelerden oluşturulmuş bateri, yoğurt kaplarından ve tahta kaşıklardan davul vs.) annelerimiz çocuklarıyla birlikte her türlü malzemeyi kullanarak müzik yapıyor ve beraber eğlenceli vakitler geçiriyorlar.
Yozgat İl Miili Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı, her ay farklı bir tema içeren "Anneler Okulda" projesi etkinlikleri okulumuzda uygulanmaya başladı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Yozgat Saraykent Marziye - İbrahim Ertek İlkokulu
İlkokul Haberleri, Yozgat İlkokul Haberleri, Yozgat Saraykent İlkokul Haberleri, Yozgat Okulları, Yozgat Saraykent Okulları, Yozgat İlkokulları, Yozgat Saraykent İlkokulları
Yayın Tarihi: 23.12.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)