Arhavi Eğitim Çalıştayı Okulumuzda Yapıldı.
Arhavi Eğitim Çalıştay'ı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fahri ACAR'ın da katılımıyla okulumuzda yapıldı. İl Müdürümüz il şube müdürleri ve daha birçok görevliden oluşan geniş bir heyet ile çalıştaya katıldı. Çalıştaya öğleden önce ve öğleden sonra turumu ile devam edildi. Okulumuzda 4 ayrı toplantı yapıldı. Okul müdürlerine yönelik toplantılarda İlçe Milli eğitim Müdürümüz Aytaç AKGÜMÜŞ brifing verdi. Daha sonra ilden gelen heyetin sunumları oldu. İl Müdürümüz Fahri ACAR'ın başarıları daha da artırabilmek için yapmamız gerekenler, uyarılar, tavsiyeler konulu konuşmaları oldu. Öğleden sonra 13.30 da okulumuz konferans salonunda il ARGE birimi tarafından projelerle ilgili ilçemizdeki öğretmenlere bir sunum yapıldı. Yine il şube müdürleri tarafından okul müdürlerine lgs ve yks odaklı bir toplantı yapıldı. İl müdürümüz Fahri ACAR, okulumuz öğretmenlerini ve 8. sınıfları da ziyaret etti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Artvin Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Artvin Arhavi Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Artvin Okulları, Artvin Arhavi Okulları, Artvin Anadolu İmam Hatip Liseleri, Artvin Arhavi Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)