Aşure Günü Etkinliği
Özel İdare İlkokulu ve Ortaokulu olarak Muharrem ayının girmesiyle aşure etkinliği düzenledik.
Özel İdare Ortaokulu ve İlkokulu olarak Muharrem ayının girmesiyle aşure etkinliği düzenledik. Hem değerler eğitimi kapsamında hem de kültürümüzü yaşatmak maksadıyla gerçekleşen etkinlik ile öğrenciler, veliler ve diğer okullarımızdan gelen misafirlerimiz arasında büyük mutluluk oluşturdu.
Etkinlikte ilgili konuşan Okul Müdürü Beyti BAKAR, aşure gününün birlik ve beraberliği güçlendireceğine ve öz değerlerin yaşatılmasına, gelecek nesillere aktarılmasına katkı sağlayacağını belirtti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Aksaray Merkez Özel İdare İlkokulu
İlkokul Haberleri, Aksaray İlkokul Haberleri, Aksaray Merkez İlkokul Haberleri, Aksaray Okulları, Aksaray Merkez Okulları, Aksaray İlkokulları, Aksaray Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 17.10.2017
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)