Ata´mızı Andık.
BÜYÜK ÖLÜLERE MATEM GEREKMEZ FİKİRLERİNE SADAKAT GEREKİR.
Türkiye Cumhuriyeti´nin Kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN aramızdan ayrılışının 79. yılı anma programı okulumuzda görevli öğretmenlerimiz rehberliğinde yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´mızın okunmasıyla başlayan programda, Ulu Önder´in hayatı ve fikirleri konusunda konuşmalar yapıldı, şiirler okundu. Anma programını okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz birlikte izlediler. Günün anlamının muhteşem biçimde ifade edildiği anma töreninde emeği geçen öğretmenlerimiz Fatma ÖZDEMİR YILMAZ, Tülin T.T.TİLKİ, Ahsen AKGÜN, Lütfiye YÜRÜMEZ´e ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz. Ata´mızı rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Gölbaşı Gündüz Alp İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Gölbaşı İlkokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Gölbaşı Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Gölbaşı İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)