Ata´yı Özlemle Andık
Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, ölümünün 80. yılında düzenlediğimiz törenle andık.
Türkiye Cumhuriyeti´nin Kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN aramızdan ayrılışının 80. Yılı anma programı tüm yurtta olduğu gibi, okulumuzda da yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan programda, Büyük Önder´in Hayatı ve Fikirleri konusunda konuşmalar yapıldı, şiirler okundu. Atatürk´ün sevdiği türküler hafta boyu dinletildi. Anma programını okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve veliler birlikte izlediler. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Durmuş Ali Gülcan Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 16.11.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)