Atölyeden Müzelere Yolculuk
Bilsem Yaz Okulu Kapsamında açılan Görsel Sanatlar Atölyemizin etkinliği olarak İlçemizde bulunan Roma arsenalini ziyaret ettik.
Bilsem Yaz Okulu etkinlikleri kapsamında Kurumumuz bünyesinde açılan Atölyelerde öğrencileri hayata hazırlamaya devam ediyoruz. Görsel Sanatlar Atölyemizde "Atölyeden Müzelere Yolculuk" etkinliği için yakın çevremizdeki Müze, Ören Yeri ve Tarihi mekanları ziyaret ederek; Müzelerin toplumların her türlü kültürel mirasını, eserlerini, ürünlerini günümüze taşıyıp geleceğe aktaran kurumlar olduğunu vurgulayarak öğrenmeyi kalıcı hale getirmeyi hedefledik. Görsel Sanatlar, Yaratıcı Yazarlık ve Akıl ve Zaka Oyunları Atölye öğrencileri ile İlçemiz 3.- 4. yy eseri Roma Arsenalini ziyaret ettik.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Tokat Niksar Niksar Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Tokat Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Tokat Niksar Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Tokat Okulları, Tokat Niksar Okulları, Tokat Bilim ve Sanat Merkezleri, Tokat Niksar Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)