Başakşehir Geleneksel Çocuk Oyunları İlçe Şampiyonluğu
Emek, azim, mücadele ve nihayetinde mutlak başarı. Başakşehir Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca 4. Sınıflar İlçe Şampiyonu öğretmen ve öğrencilerimizi gururla sunarız. Danışman öğretmenimiz Önder ÇAKMAK ve öğrencilerimizi bu büyük başarı için tebrik ederiz. Şampiyon öğrencilerimiz turnuva sonunda Okul Müdürümüz Sn İsmail Başaran KURT ve ailelerimizle hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İstanbul Başakşehir Bahçeşehir Süleyman Demirel İlkokulu
İlkokul Haberleri, İstanbul İlkokul Haberleri, İstanbul Başakşehir İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, İstanbul İlkokul Videoları, İstanbul Başakşehir İlkokul Videoları, İstanbul Okulları, İstanbul Başakşehir Okulları, İstanbul İlkokulları, İstanbul Başakşehir İlkokulları
Yayın Tarihi: 22.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)