Başımıza İcat Çıkarın
Niğde genelinde Millî Eğitim Bakanlığına bağlı ortaokulların 5. 6. 7. ve 8. sınıflarına yönelik olarak gerçekleştirilecek olan Proje yarışması fen bilimleri, çevre, enerji, sağlık, teknoloji alanlarını kapsamaktadır.
İlimizde öğrenimine devam etmekte olan öğrencilerimizi, ülkemizin ihtiyaç duyduğu geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek, bilimsel yarışma ve benzeri etkinliklere ilgi ve katılımı artırmak, geleceğin bilim insanı olma potansiyeline sahip çocuklarımızı keşfedip var olan yeteneklerini geliştirmek, gerekli desteği vererek öğrencileri 21.yy becerileri ile donatmak ve onlara araştırmacı bir ruh kazandırmak amacıyla "Başımıza İcat Çıkarın" yarışması düzenlenmektedir.
Yarışma Şartnamesi için Tıklayınız...
Başvuru Yapmak için Tıklayınız...
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Bilim ve Sanat Merkezleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)