Beslenme Dostu Şubat Ayı Etkinlikleri
Beslenme Dostu okul planına alınan Ocak ve Şubat Aylarına ait kazanımlar sınıf öğretmenleri tarafından çeşitli etkinliklerle uygulandı. Besin gruplarından 'meyve ve sebzelerin yararları' hakkında öğrencilere bilgi verildi. Ispanak ve Portakal yiyecekleri tanıtıldı. Besin gruplarından 'ekmek ve tahıllar' hakkında çizgi film izlenerek bilgi verildi.Covid-19 pandemi önlemleri kapsamında aile katılımı ile' "Ekmeğimi Kendim Yapıyorum"" etkinliği uygulandı.Okulumuzun alışveriş yaptığı ekmek fırınına gezi düzenlenerek ekmeğin yapılışını izlemeleri sağlandı. Şubat ayı sebze ve meyvelerinden Kereviz ve Kivi tanıtılaara amaçlara uygun etkinliklerele amaçlar gerçekleştirildi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Gölcük Şirinköy Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)