Bilişim Haftası Okulumuzda Çoşkuyla Kutlandı
Kulp ÇPAL' de bu hafta önemli gün ve haftalar etkinlikleri çerçevesinde okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin de katılımlarıyla bilgi dünyası ile teknoloji dünyası arasında köprü kuran bilişim anlayışı ruhuna uygun bir "Bilişim Haftası" programı düzenlendi.
Okulumuzda belirli gün ve haftalar etkinlikleri kapsamında bu hafta da " Bilişim Haftası " , konferans salonunda Bilişim Öğretmenleri Rucan Menteşe, Muharrem Avcı ve Fatih Başaran'ın yönetimi ve tüm bilişim öğretmenlerinin destekleriyle okulumuzdaki idareciler, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla çoşku ve sevinçle kutlandı.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Diyarbakır Kulp Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi
Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Diyarbakır Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Diyarbakır Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Çok Programlı Anadolu Lisesi Videoları, Diyarbakır Çok Programlı Anadolu Lisesi Videoları, Diyarbakır Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi Videoları, Diyarbakır Okulları, Diyarbakır Kulp Okulları, Diyarbakır Çok Programlı Anadolu Liseleri, Diyarbakır Kulp Çok Programlı Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 15.05.2022 - Güncellenme Tarihi: 22.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)