Bir De Benden Dinle "Ahmet Emin"
Sabah grubu Yıldızlar Sınıfı öğrencilerimizin "Bir De Benden Dinle" projesi kapsamında Ahmet Emin EĞİLMEZ öğrencimiz arkadaşlarına "Tali Sırasını Bekliyor" hikayesini anlattı. Öğrencimizi tebrik ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Nene Hatun Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Karaman Anaokulu Haberleri, Karaman Merkez Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Karaman Anaokulu Videoları, Karaman Merkez Anaokulu Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anaokulları, Karaman Merkez Anaokulları
Yayın Tarihi: 09.06.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)