Bir Yudum Memleket Bir Derya Taşır
İngilizce öğretmenimiz Gülşen AYBEK önderliğinde, "BİR YUDUM MEMLEKET BİR DERYA TAŞIR." eTwinning projesi kapsamında 3-C sınıfı öğrencilerimiz Ankara Çubuk yöresine ait "Asker Oldun Vatana (Zalifim)" türküsünü seslendirdi. Bu etkinliğimizde kaybolmaya yüz tutmuş türkülerimizi yaşatmaya çalıştık.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Tokat Almus Atatürk İlkokulu
İlkokul Haberleri, Tokat İlkokul Haberleri, Tokat Almus İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Tokat İlkokul Videoları, Tokat Almus İlkokul Videoları, Tokat Okulları, Tokat Almus Okulları, Tokat İlkokulları, Tokat Almus İlkokulları
Yayın Tarihi: 16.01.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)