Biri Bizi Gözetliyor "Drone" Etkinliği (Temel Eğitimde 10. 000 Okul Projesi)
Son zamanlarda büyük bir öneme sahip olan "drone"nun hangi amaçlarla kullanılabileceği ve nasıl kullanıldığı hakkında okulumuz etkinlik alanında drone kullanılarak Mehmet Yetkin İlkokulu öğrencilerine sunum yapılmış aynı zamanda öğrencilerin de "drone" kullanımı sağlanmıştır.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Battalgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 23.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)