Birinci Sınıflarımız Okumaya Başladı (3. Bölüm)
1. Dönemin son haftasında öğretmenlerimiz, birinci sınıflarımıza harflerin tamamını vererek harf öğretimini tamamladılar. Öğrencilerimizin tamamı okuma-yazma öğrendikleri için mutluyuz. 1/A sınıfı öğrencilerinin okuma videolarının bir bölümünü gururla izledik. Tebrik ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Kozlu Kozlu Cumhuriyet İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Kozlu İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Zonguldak İlkokul Videoları, Zonguldak Kozlu İlkokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Kozlu Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Kozlu İlkokulları
Yayın Tarihi: 22.01.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)