"Biz Okuyoruz" Etkinliğimiz
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün "Zaman Dursun Kütahya Okusun" projesine okulumuz öğrencileri "Biz Okuyoruz" etkinlikleriyle destek vermiştir. Bu süreçte emeği geçen resim öğretmenimiz Nagehan BEKTAŞ ile tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kütahya Simav Simav Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Simav Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Simav Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Okulları, Kütahya Simav Okulları, Kütahya Anadolu Liseleri, Kütahya Simav Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 07.10.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)