Bocce Kupa ve Madalyaları Okulumuzu Sevince Boğdu
Okul Müdürümüz Murat YALÇIN´IN desteği, Beden Eğitimi Hocamız Metehan İLERİ´nin özenli eğitimi ve yetenekli öğrencilerimizin de azimli çalışmaları sayesinde Bocce dalında Yıldız ve küçük kızlarda şampiyonluk kupalarını kazandık. Yıldız erkeklerde ise üçüncülük kupasını kaldırmayı başardık. Bunun yanında öğrencilerimiz de madalyalar kazandı. Öğrencilerimiz bu üstün başarılarıyla Sivasımızı, Rize ve Sinop´ta temsil etmeye hak kazandı. Okul Müdürümüz Murat YALÇIN ve Beden Eğitimi Hocamıza teşekkür ediyoruz. Bunun yanı sıra tüm öğrencilerimizi canı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Sivas Yıldızeli Şeyh Halil Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Yıldızeli Ortaokul Haberleri, Sivas Okulları, Sivas Yıldızeli Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Yıldızeli Ortaokulları
Yayın Tarihi: 08.04.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)