"Bocce" Turnuvası
Okulumuzda düzenlemiş olduğumuz spor turvuları devam ediyor. Öğrencilerimiz bu kez de yeni tanıştıkları "Bocce" sporunda sınıflar arası karşılaştılar. Her sınıftan seçilmiş olan öğrencilerden oluşan takımlar diğer sınıflarla yarışarak turnuvanın birincileri belirlendi. Karşılaşmalar sonucunda erkeklerden 7-A sınıfı öğrencileri, kızlardan ise 6-B sınıfı öğrencileri birinci olmuştur. Öncelikle farklı spor branşlarını öğrencilerimize tanıtan beden eğitimi ve spor öğretmenimiz Mehmet Polat'a teşekkür ederiz. Katılımları, özverileri ve başarılarından dolayı da öğrencilerimizi kutlarız.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şanlıurfa Eyyübiye Vergili Hüseyin Yüksel Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Şanlıurfa Ortaokul Haberleri, Şanlıurfa Eyyübiye Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Eyyübiye Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Okulları, Şanlıurfa Eyyübiye Okulları, Şanlıurfa Ortaokulları, Şanlıurfa Eyyübiye Ortaokulları
Yayın Tarihi: 01.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)