Bu Mahalle Hepimizin Proje Faaliyetleri
Okulumuzda Gençlik Ve Spor Bakanlığın tarafından hibelendirilen 'Bu Mahalle Hepimizin' başlık projemizin Faaliyetleri yapıldı.
ulumuz tarafından yürütülen çevre temalı projemizin bilgilendirme toplantısı, çevre temalı seminer, fidan dikimi ve okulun çevre temizlik faaliyetleri yapıldı. Faaliyetlerimize Van İl Milli Eğitim müdür yardımcıları Nuran Altan Göl, Burhan Kırıcı, İpekyolu İlçe Milli Eğiitim Müdürü İsa Şipal, Van Tema Temsilcisi Nurcan Alpaslan , velilerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Proje koordinatörümüz okulumuz müdür yardımcısı Taner Batikan tarafından proje hakkında bilgi verildi. Van Tema Temsilcisi Nurcan Alpaslan tarafından çevre bilinci, çevre paydaşları , geri dönüşüm hakkında davetlilere seminer verildi. Daha sonra okulmuzun bahçesine meyfe fidanları, çam ağacı fidanlarının dikimi yapıldı. Son olarak tüm katılımcılar tarafından okulumuzun etrafında bulunan alanlarda çevre temziliği yapıldı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Van İpekyolu Birol Emil İlkokulu
İlkokul Haberleri, Van İlkokul Haberleri, Van İpekyolu İlkokul Haberleri, Van Okulları, Van İpekyolu Okulları, Van İlkokulları, Van İpekyolu İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)