Çalışkanlık ve Kendine Güven Değeri
Okulumuzda Nisan ayı Değerler Eğitimi "Çalışkanlık ve Kendine Güven" öğrencilerimizle birlikte etkin bir şekilde işlenmiştir. Bu değerle ilgili olarak gerekli çalışmalar tamamlanmıştır. Ayrıca bu değerle ilgili okulumuzda velilerimiz arasında resim yarışması düzenlenmiş ve seçilen resimler okul panomuzda sergilenmiştir. Yine ayın değeri ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Duran SARIKAYA okulumuz 4/A sınıfı öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirmiştir. Çalışkanlık ve kendine güven ile ilgili basında yer alan haberlere de panomuzda yer vererek farkındalık oluşturmayı amaçladık. Son olarak Anasınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu "Ağustos Böceği ile Karınca" adlı drama etkinliğini tüm öğrencilerimize izlettirdik.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Burdur Altınyayla Kızılyaka İlkokulu
İlkokul Haberleri, Burdur İlkokul Haberleri, Burdur Altınyayla İlkokul Haberleri, Burdur Okulları, Burdur Altınyayla Okulları, Burdur İlkokulları, Burdur Altınyayla İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)