Çedes Projesi Kapsamında Sivas Numune Hastanesi’nde Staj Yapan Öğrencilerimizi Ziyaret Ettik
Hemşirelik;temelinde insan sevgisi olan,şefkat,bilgi ve beceri ile yoğrulmuş,özveri ve hoşgörü kavramlarını içinde bulunduran,sabrın öne çıktığı zor ve önemli bir meslektir.ÇEDES projesi kapsamında Sivas Numune Hastanesi’nde staj yapan öğrencilerimizi ziyaret ettik.Göstermiş oldukları özverili çalışmaları dolayısıyla öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Sivas Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Sivas Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Sivas Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 01.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)