Codeweek Haftası Etkinlikleri
Codeweek Haftası Kapsamında Okulumuzda Yapay Zekâ ve Bilgisayarsız Kodlama Etkinlikleri Gerçekleştirildi
Okulumuzun 2-B sınıfı öğrencileriyle Codeweek haftası kapsamında kelimeleri görsele dönüştüren yapay zekâ uygulamalarından biri olan “Canva” uygulaması ile “Cumhuriyet” denince akla gelen sözcüklerin birleşiminden görsel tasarım oluşturduk. Ayrıca okulumuzun 1-I ve 2-E sınıfı öğrencileriyle Codeweek haftası kapsamında eğitici çocuk oyunları kapsamında bilgisayarsız kodlama etkinliği gerçekleştirdik.
Etkinlikte emeği geçen öğrencilerimize, 2-B sınıf öğretmeni Orhan Tepe’ye, 1-I sınıf öğretmenimiz Meziyet Tarhan’a ve 2-E sınıf öğretmenimiz Figen Eken’e büyük emeklerinden dolayı gönülden teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
İzmir Buca 23 Nisan İlkokulu
İlkokul Haberleri, İzmir İlkokul Haberleri, İzmir Buca İlkokul Haberleri, İzmir Okulları, İzmir Buca Okulları, İzmir İlkokulları, İzmir Buca İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)