Çoruh Özel Eğitim Meslek Okulu ve Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Ettik
"Biz Hep Birlikte Güzeliz" etkinliği kapsamında ilimizde bulunan dezavantajlı ve risk altındaki çocukları akranlarıyla kaynaştırmak ve çeşitli paylaşımlarda bulunmalarını sağlamak amacıyla ilk ziyaretimizi Çoruh Özel Eğitim Meslek Okulu ve Artvin Özel Eğitim Uygulama Okuluna gerçekleştirdik. Etkinlik kapsamında 7 Mart İlkokulu Müdürü Özbay ALTUN, 3-D Sınıfı Öğretmeni Habip AVCI, 3-D sınıfı öğrencileri, öğrenci velileri, Kurum Müdürümüz Devrim ÖZBAYRAK, Müdür Yardımcımız Ebubekir ÖZTÜRK ve Özel Eğitim Hizmetleri Bölüm Başkanımız Ömer Şafak YAVUZ Çoruh Özel Eğitim Meslek Okulu ve Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etmişlerdir. Gerçekleştirilen ziyarette öğrenciler oyunlar oynamış ve çeşitli etkinliklere katılmışlardır.
Ziyaret sonrası yapılan değerlendirmelerde ziyaretin olumlu sonuçları olduğu görülmüş ve diğer sınıf ve okullara da yaygınlaştırılmasına karar verilmiştir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Artvin Merkez Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Rehberlik ve Araştırma Merkezi Haberleri, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Haberleri, Artvin Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Haberleri, Artvin Okulları, Artvin Merkez Okulları, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezleri, Artvin Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)