Covid - 19 Dezenfekten
Değerli Velilerimiz ve Kıymetli Öğrencilerimiz;
Okulumuzda 12.10 2020 pazartesi gününden itibaren maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak yüz yüze eğitimimiz ;anasınıflarımız hafta içi her gün , 1,2,3 ve 4. sınıflarımız haftada 2 gün olmak üzere başlıyor. Sınıflarımızı A ve B grubu olarak iki gruba ayırdık .A grubu Pazartesi, Salı günleri. B grubu Perşembe, Cuma günleri okula geleceklerdir. Derslerimiz 8:30 başlayıp 12 :20 de sona erecektir. Günlük 6 saat dersimiz olacak olup ders saatleri 30 dakika teneffüsler ise 10 dakikadır .Sınıflarımızda sosyal mesafe kuralına uygun olarak öğrencilerimiz tek kişi oturacaklardır. Okulumuzda gerekli hijyen önlemleri alınmış olup okul girişlerinde ve koridorlarda her sınıf girişinde yeterli miktarda dezenfektan ve cihazı mevcuttur
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.