Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerimiz
29 Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerimiz bu yıl COVİD-19 salgın tedbirleri gereği kısıtlı yapılmıştır.
29 Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerimiz bu yıl COVİD-19 salgın tedbirleri gereği kısıtlı yapılmıştır. Toplu kutlama programı yapılamadı ancak sınıflarımız düzeyinde yapılmıştır. Ayrıca okulumuzda resim ve şiir yarışmaları düzenlenmiş ve birinci olan eserlerin sahipleri bayrak töreninde ödüllendirilmiş ve birinci olan şiir okutulmuştur. Buna göre Resim yarışması 1.ve2. Sınıflar arası yapılmış ve 1/F sınıfı öğrencisi Hatice Şura ÖZDEMİR birinci olmuştur. 3.ve 4.sınıf öğrencileri arasında yapılan şiir yarışmasında ise 4/E sınıfı öğrencisi Hilal Yıldız ŞAHİN birinci olmuştur. Okul ve sınıf panoları da görsellerle ve yazılarla düzenlenerek öğrencilerin istifadesine sunulmuştur.
ŞİİR:
CUMHURİYET
Cumhuriyet geldi hoş geldi
Umut ta, sevinç te beraberinde geldi
Mutluluk getirdi kutsal vatana
Hürriyet ve özgürlük adına
Ulusça milletçe vatan aşkına
Razıyız onun için bütün zorluğa
İstiklal aşkına, vatan şanına
Yanındayız her daim onun uğruna
Emanet ettik canımızı aziz vatana
Türk'üz ne mutlu hem dünümüze hem bugünümüze.
Hilal Yıldız ŞAHİN
Kale İlkokulu
4-E Sınıfı
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Kale İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)