Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.
İlçe spor salonundaki kutlama törende Cumhuriyet Ortaokulu olarak bu coşkuya ortak olmanın sevincini hep birlikte yaşadık. İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammed Lütfi KOTAN'ın günün önemini belirten konuşmasıyla başlayan tören; şiirler, halk oyunları ve Selma öğretmenimizin güzel sesinden şarkılarla devam etti.
Bize bu güzel vatanımızı ve Cumhuriyetimizi emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha sevgi, saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı kutluyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Giresun Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Giresun Ortaokul Haberleri, Giresun Tirebolu Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Giresun Ortaokul Videoları, Giresun Tirebolu Ortaokul Videoları, Giresun Okulları, Giresun Tirebolu Okulları, Giresun Ortaokulları, Giresun Tirebolu Ortaokulları
Yayın Tarihi: 29.10.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)