Cumhuriyet Bayramımızı Kutladık
Okulumuzun Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Fatma Ünal ve Yeşim Özbey Kaya ile Türkçe Öğretmeni Emrah Türedi koordinesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı gerçekleştirildi. Türkçe öğretmeni Emrah Türedi'nin günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasının ardından öğrencilerimiz tarafından şiirler okundu. Cumhuriyet temalı videonun izlenmesinin ardından oratoryo gösterisi ile program sona erdi.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Devrek Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Devrek Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 28.10.2022 - Güncellenme Tarihi: 29.10.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)