Cumhuriyet İçin Koştuk
Okulumuz Spor Kulübü tarafından organize edilen Cumhuriyet Koşusunu 4. sınıf öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. 28 Ekim Perşembe günü Vadi Parkta gerçekleştirdiğimiz etkinliğe 4. sınıfta okuyan öğrencilerimiz katıldı. Koşuya katılmak isteyen öğrencilerimiz 400 metrede kız ve erekek kategorisinde ayrı ayrı yarıştılar. Koşmak istemeyen öğrencilerimizin de seyirci olarak katıldığı etkinlik sonunda hatıra fotoğafı çekilerek tamamlandı. Etkinliğe katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Yarışma sonunda dereceye giren öğrenciler şu şekilde sıralandı.
ERKEKLER |
||
Sıralama |
Adı Soyadı |
Sınıfı |
1. |
Haydar NANTU |
4/B |
2. |
Eren İhsan YILMAZ |
4/D |
3. |
Ömer Faruk DEMİREL |
4/A |
KIZLAR |
||
Sıralama |
Adı Soyadı |
Sınıfı |
1. |
Merve Sude ÖTGÜN |
4/D |
2. |
Tubanur ATSIZ |
4/D |
3. |
Rahime Nur AKTAŞ |
4/B |
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Mehmet Çavaş İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)