Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. . .
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100. yılını okulumuzda düzenlenen çok özel bir program ile konferans salonumuzda kutladık.Törene okul idaremiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldılar. Programımız saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Çeşitli kademelerden öğrencilerimiz günün anlam ve önemini anlatan yazı ve şiirlerini okudular. Programda kısa bir sinevizyon gösterisine de yer verildi. Okulumuz öğrencileri hazırlamış oldukları oratoryo ile büyük beğeni topladılar. Kapanış ise okul koromuz tarafından söylenen coşkulu marşlar ile yapıldı. Bu özel programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi, ayrı ayrı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.