Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun
Kadim bir geleneğin köklerinden beslenerek, küllerinden doğan bir milletin azim ve kararlılığının en güzel meyvesidir Cumhuriyet. Haklarımızın ve özgürlüğümüzün yegane koruyucusudur. ''Efendiler yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz'' sözleriyle aydınlık yarınlara araladığımız bir penceredir. Bayraklarla donanmış sokaklarda başlarımız dik, göğsümüz kabararak hatırladığımız bir çocukluk anısıdır. Her Türk çocuğunun omuzlarında kutsal bir emanettir.
Atamıza saygı ve minnetle... YAŞASIN CUMHURİYET!
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Şehit Adem Koç Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Sivas Ortaokul Videoları, Sivas Merkez Ortaokul Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 30.10.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)