Değerli Nesiller E - Twinning Projesi Kapsamında Doğruluk ve Dürüstlük Değerleri İle İlgili Etkinlikler
"Değerli Nesiller" e-Twinning projesi kapsamında doğruluk ve dürüstlük değelerli ile ilgili okulumuz öğretmeni Ayşe ÖZBAY öğrenciler ile birlikte etkinlikler yaptı. Ayşe ÖZBAY rehberliğinde öğrenciler sevgi değeriyle ilgili puzzle hazırlayıp oyunlarla değerlerimizi öğrendiler. Öğrenciler yine sevgi ve saygı değerleri ile ilgili sanatsal çaılşmalar yaptılar. Yardımseverlik konusu kapsamında da drama çalışmaları yaptılar. Öğrenciler değerlerimizi eğlenerek öğrendiler.
Öğretmenimiz Ayşe ÖZBAY'a Teşekkür Ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Lale İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 13.01.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)