Destekleme ve Yetiştirme Kursları
Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi, 23/09/2014 tarih ve 4145909 sayılı Makam Onayı ile yürürlüğe girmiştir.
VELİLERİMİZİN DİKKATİNE 2. DÖNEM KURSLARIMIZ İÇİN SİZLERİ OKULUMUZA BEKLİYORUZ.
Saygı değer velilerimiz. 1. dönemde yapılan destekleme ve yetiştirme kursları 16 Ocak cuma günü sona ermiştir. Özellikle 7. ve 8. sınıflar bazında faydasını gördüğümüz kurslarımız 2. dönemde devam edecektir.
Ancak öğrenciler aracılığı ile gönderdiğimiz dilekçelerin sizlere ulaşmasında büyük sıkıntılar yaşadık. Bu yüzden yarıyıl tatilinde sizleri okulumuza bekliyoruz.
ÖĞLE |
|
1-2. SAATLER |
15:05 - 15:45 15:50 - 16:30
|
3-4. SAATLER |
16:35 - 17:15
|
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Şehit Üsteğmen Nizamettin Songur Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Merkez Ortaokul Haberleri, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 12.02.2015
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)