Devlet Vatandaş İşbirliği
2023-2024 Eğitim Öğretim yılına girerken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YILDIZ'ın girişimleri ile okulumuzda kapsamlı bir onarım çalışmasına başladık. Okulumuzun zeminleri, su tesisatı, iç ve dış boyası, okul mutfağının ek binaya taşınması, ek binanın bir bölümünün tuvalete dönüştürülmesi, sıhhi tesisatının yenilenmesi ve okulun her bölümüne sıcak su verilmesi gibi bir çok alanda işleri bir arada yürütürken ihtiyacımızın olduğu her anda yanımızda bulunan Gürpınar Mahallesi Yarenleri Küçükbaş Ağası Fevzi AKMAN, Ankara Derneği Başkanı Zafer ONAY onay başta olmak üzere tüm eğitim gönüllülerine Gürpınar İlkokulu Ailesi olarak teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Çankırı Şabanözü Gürpınar İlkokulu
İlkokul Haberleri, Çankırı İlkokul Haberleri, Çankırı Şabanözü İlkokul Haberleri, Çankırı Okulları, Çankırı Şabanözü Okulları, Çankırı İlkokulları, Çankırı Şabanözü İlkokulları
Yayın Tarihi: 02.09.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)