"Dilimizin Zenginlikleri" Kasım Ayı Etkinlikleri
Türkçenin söz varlığını zenginleştirme çalışmaları ile öğrencilerimizin dilimizin zenginliklerini tanımasını, kültür taşıyıcısı olan sözcüklerimiz ile buluşmasını, buna bağlı olarak da dili daha iyi kullanmaları ve düşünce dünyalarını geliştirmek amacıyla Bakanlığımızın başlattığı " Dilimizim Zenginlikleri Projesi" çerçevesinde okulumuzda her kademede eş anlamlı kelimelerle ilgili "Bilen Oturur" ve pano çalışması etkinlikleri yapıldı.
Diyarbakır Kulp Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi
Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Diyarbakır Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Diyarbakır Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Diyarbakır Okulları, Diyarbakır Kulp Okulları, Diyarbakır Çok Programlı Anadolu Liseleri, Diyarbakır Kulp Çok Programlı Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 01.12.2023 - Güncellenme Tarihi: 02.12.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)