Dilimizin Zenginlikleri Projesine Başlıyoruz
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan ve her kademedeki okullarda uygulanacak olan "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" okul öncesi etkinliklerine başlıyoruz. Dilimizin Zenginlikleri Projesi ile söz dağarcığı gelişmiş, okuduğunu ve dinlediğini anlayabilen, kendini ifade etme becerisine sahip, problemlerini konuşarak çözebilen nesiller yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Dr. Sadık Ahmet İlkokulu olarak da anasınıflarımızda velilerimizde proje hakkında bilgile vermek ve farkındlaık oluşturmak amacıyla proje tanıtım bülteni hazırladık. Tanıtım bültenine aşağıdaki linkten ve proje sayfasından ulaşabilirsiniz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Dr. Sadık Ahmet İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 13.12.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)