Dıversıty E - Twinning Projemizde Proje Öğrencilerimiz Proje Afişimizin Puzzle Çalışmalarını Tamamladılar
e-Twinning proje afişimizin web 2.0 araçlarıyla oluşturulan puzzle çalışmasını öğrencilerimiz keyifle oynadılar. Böylelikle 9 okul ortaklığıyla ilerlediğimiz projede tüm e-Twinning DIVERSITY projemize dahil olan seçili öğrencilerimiz hem aynı zamanda farklı mekanlarda oyunlar oynadılar hem de pandemiden dolayı tekrar kapanan okullarımızda öğrencilerimiz evlerinde hem eğlendirici hem de eğitici etkinliklerini tamamladılar.
Okulumuzda bulunan tüm öğrencilerimizin DIVERSITY e-Twinning proje posterimizin yer aldığı puzzle'ımızı çözlemeleri için aşağıya linklerini bırakıyoruz.
Keyifli çalışmalar...
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Coşkun Ertepınar Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Ankara Ortaokul Haberleri, Ankara Mamak Ortaokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara Ortaokulları, Ankara Mamak Ortaokulları
Yayın Tarihi: 08.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)