E - Twining Projemiz : "Let Me Learn Web2"
Kuruculuğunu okulumuz İngilizce öğretmeni Meryem KELEŞ'in yaptığı "Let Me Learn Web2 "projesi ile öğrencilerimize web2 araçlarını öğretmeyi ve müfredat doğrultusunda etkili ve eğlenceli öğrenmenin gerçekleşmesini hedefliyoruz. Fark yaratacak olan projemiz ile öğrencilerimiz farklı çalışma grupları ile sosyalleşip, yarışmalar, sunumlar ve oyunlarla eğlenceli bir öğrenme süreci geçireceklerdir. Projemizin amacı Pandemi sürecinde okullarımızdan uzak kaldığımız şu günlerde, teknoloji ve uzaktan eğitimle iç içe olan öğrencilerimizin öğrenme süreçlerini web2 araçları ile güçlendirmektir. Meryem Keleş öğretmenimize ve öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Tokat Erbaa Fevzi Çakmak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Tokat İlkokul Haberleri, Tokat Erbaa İlkokul Haberleri, Tokat Okulları, Tokat Erbaa Okulları, Tokat İlkokulları, Tokat Erbaa İlkokulları
Yayın Tarihi: 11.12.2020 - Güncellenme Tarihi: 12.12.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)