E - Twinning Projesi:“taste Of Tradition - Exploring National Dishes And Delicacies" Tadım Uygulaması Videosu
2024 başında başlayan ve okulumuzu temsilen İngilizce Öğretmeni M. Özge Erkal tarafından yürütülen e-Twinning projesi “Taste of Tradition -Exploring National Dishes and Delicacies“te son çalışmalar tamamlanıyor. Proje kapsamında öğrencilerimiz 5 farklı ülkenin öğrencileriyle (İspanya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovakya, Türkiye) ülkelerinin lezzetlerini paylaşıyorlar ve karşılıklı farklı kültürlerin yemeklerini yapıyorlar. Geçen hafta okul bahçesinde bahar şenliği sırasında yemek tadım satandı kuran öğrencilerimiz yaptıkları yemekleri arkadaşlarına tattırarak görüşlerini aldı. Proje hem kültürlerin tanınmasını hem de dil geilişimlerine katkıda bulunduğu için önem taşıyor. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi kutluyor başarılar diliyoruz. İlgili videoyu haber detayına ekliyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Saime Toptan Sosyal Bilimler Lisesi
Sosyal Bilimler Lisesi Haberleri, Zonguldak Sosyal Bilimler Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Sosyal Bilimler Lisesi Haberleri, Sosyal Bilimler Lisesi Videoları, Zonguldak Sosyal Bilimler Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Sosyal Bilimler Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Sosyal Bilimler Liseleri, Zonguldak Merkez Sosyal Bilimler Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)