Eğer Bir Kediciğe Kek Verirsen
Güldane PEHLİVAN öğretmenimiz Patik projesi kapsamında Eğer Bir Kediciğe Kek Verirsen kitabını etkileşimli bir şekilde erken okur yazarlığı destekleyerek okudu. Okuma sonrasında ğrencilerinden kek yapmalarını istedi.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Artvin Merkez Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Artvin Anaokulu Haberleri, Artvin Merkez Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Artvin Anaokulu Videoları, Artvin Merkez Anaokulu Videoları, Artvin Okulları, Artvin Merkez Okulları, Artvin Anaokulları, Artvin Merkez Anaokulları
Yayın Tarihi: 20.01.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)