Eğitim Kenti Burdur´da Satranç Hamlesi
EĞİTİM KENTİ BURDUR´DA SATRANÇ HAMLESİ
"Eğitim Kenti Burdur´ da Satranç Hamlesi" projesi kapsamında okulumuzda satranç antronörlüğü eğitimi alan öğretmenlerimize sertifikalarının ve okulumuzda oluşturulan satranç sınıfına hediye edilen satranç malzemelerinin takdimi yapıldı. Programa Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ, Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkiye Satranç Federasyonu Yetkilisi Serdar BAŞGÜL, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet SANCAR, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Şükrü ŞENER ile Türkiye İş Bankası Burdur Şube Müdürü Hikmet KEKLİK katıldı
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Burdur Merkez Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Burdur Ortaokul Haberleri, Burdur Merkez Ortaokul Haberleri, Burdur Okulları, Burdur Merkez Okulları, Burdur Ortaokulları, Burdur Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 17.11.2015