Eğitim Öğretim Yılı Rehberlik Hizmetleri Hedeflerimiz
2022-2023 Eğitim öğretim yılı rehberlik hizmetleri hedefleri öğretim yılı başında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından genel hedef olarak "Bilinçli Teknoloji Kullanımı" Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da yerel hedef olarak "Akran Zorbalığı" olarak belirlenmişti. Okulumuz Rehberlik Servisi tarafından yapılab RİBA çalışmaları neticesinin değerlendirilmesi ve Hizmetleri Okul Yürütme Komisyonunun 27/09/2022 tarihinde aldığı karar doğrultusunda da özel hedefler olarak "Problem Çözme Beceri" ve " Okul Başarısını Arttırma" olarak belirlenmiştir. Okulumuz rehberlik servisimiz tarafından eğitim öğretim yılı içerisindeki çalışmalar belirtilen hedefler doğrultusunda yürütülecektir. Tüm paydaşlarımıza önemle duyurulur.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Mehmet Çavaş İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)